Bordslampa mässing 18/1900-tal
2018-09-26
572517
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 18/1900-tal, mässing, höjd ca 64 cm
Slitage, skador