Oskar Bergman akvarell
2018-09-21
572311
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): landskapsmotiv, akvarell, signerad Oskar Bergman, daterad 1961, ca 31x39 cm