Slagbord 1800-tal
2018-09-20
572256
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-talets mitt, betsad furu, höjd 75, 100x182 cm
Slitage