Bord 1900-talets mitt
2018-09-19
572206
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, med tidningshylla, 1900-mitt, bordsskiva och hyllplan i fanérad teak, brunbetsade ben, höjd ca 53, 58x38 cm
Ytskador