Ingegerd Silow matta
2018-09-20
572187
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, signerad IS, ca 235 x 167 cm
Slitage, fläckar