Angelica Wiik litografi
2018-09-19
572170
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Patrask" signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, bladmått ca 43x29 cm