Angelica Wiik litografi
2018-09-19
572165
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Konditori", signerad och numrerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, bladmått ca 42x30 cm