Stilleben oljemålning
2018-09-26
572130
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med päron, signerad, olja på duk, ca 50x61 cm
Smärre färgbortfall