Byrå
2018-09-19
572082
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, beslag i mässing, 3 lådor, höjd ca 74, 87x46 cm
Slitage, en nyckelbussning saknas, fanerbortfall