Anita Fröding oljemålning
2018-09-19
572027
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): (2), "Skogspoetens vandring" samt "Höstdag-skogspoetens vandring", monogramsignerade AF, olja på akvarellpapper, ca 33x51 cm vardera, oramade, i mapp