Sideboard teak 1900-talets mitt
2018-09-19
572018
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, teak, 1900-talets mitt, tre dörrar samt tre lådor, höjd ca 95, 160x42 cm
Bruksslitage, fläckar, mindre repor, nyckel medföljer, finns i utlämningen