Nils Rundgren blandteknik
2018-09-18
571909
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgren 1970, blandteknik på papper, ca 22x30 cm