Sängbord 1960-tal
2018-09-18
571865
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1960-tal, lackerade i pärlgrått, rundad form med sarg, låda, höjd ca 57, längd ca 53, djup ca 46 cm
Repor, märken, mindre färgbortfall, en låda med något dålig passform