Gobeläng Frankrike 1800-tal
2018-09-18
571859
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOBELÄNG, Frankrike, 1800-talets senare hälft, figurmotiv i form av läsande bokmal, ca 105-89 cm, inramad bakom glas