Slagbord 1800-tal
2018-09-22
571789
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, en genomgående låda, ca höjd 78 cm, 89x50 cm, total längd 180 cm
Slitage och skador, grindar saknas, sprickor, maskstungen