Orientmatta
2018-09-29
571693
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Hamadan, galleri, ca 409x98 cm
Jämnt hårdare slitage, långsidor med skador på langettering