Yrjö Edelmann gicleé
2018-09-25
571690
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Flashlighted flating parcel in stormy ocean and sky", signerad och numrerad 141/150, giclée , bildmått 77x90 cm