H Göhner oljemålning
2018-09-18
571596
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
H GÖHNER (Tyskland, 1900-tal): Hamnmotiv från Hamburg, signerad H Göhner, olja på duk, ca 50x75 cm