Edith Gert oljemålning
2018-09-18
571502
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDITH GERT (1906-1983): Blomstertilleben, signerad, olja på duk, ca 65x54 cm