Orientmatta
2018-09-29
571497
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, anatolisk/ armenisk, ull på ullvarp, ca 165x105 cm
Langetteringar med slitage/mindre skador, korroderad, renoverad