Vaser Japan
2018-09-19
571492
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VASER, 1 par, Japan,1900-talets första hälft, dekor i emaljfärger, höjd ca: 37 cm
Repor