Porslin
2018-09-18
571459
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LOCKURNOR, CREMEKOPPAR, ASSIETT, KOPP, 8 dlr., porslin, 18/1900-tal, höjd ca 4-20 cm
Lagningar, nagg, koppens fat ej tillhörande