Brosch/hänge
2018-09-20
571425
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BROSCH/HÄNGE, förgylld mässing, föreställande en grotesk, stämplad 1982 MMA, höjd 4,3 cm