Kina porslin
2018-09-17
571415
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINDRE TEKANNOR, KOPP, 3 dlr., porslin, Kina, 17/1800-tal, höjd ca 4-10 cm
Lock saknas, nagg