Einar Forseth
2018-09-17
571382
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): ´´Ristafallet Jämtland´´, signerad, akvarell, ca 44x39 cm