Taklampor 1 par
2018-09-16
571288
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, 1 par, 1900-talets sista kvartal, stomme av mässing och slipat glas, höjd ca 58 cm
Slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen