Carl Larsson
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad C.L , etsning, ca 20x14 cm
Kuntoraportti
Med dedikation
571137
Päivämäärä:
2018-09-17