Sideboard gustaviansk stil K.A Roos
2018-09-16
571133
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, gustaviansk stil, K.A Roos, tre lådor i sargen, 1900-talets andra hälft, höjd ca 76, 140x45 cm
Bruksslitage