Georg Suttner - Gröna Ängder
2018-10-13
571124
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014), "Gröna Ängder", signerad Suttner, daterad á tergo -76, olja på duk, ca 25x29 cm