Richard Ryan 2 färgs
2018-09-15
571064
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (2) "Marilyn Monroe, Identities acquired", signerade Ryan, numrerade 261/350 och AP 2/35, serigrafier, bladmått ca 81x62 cm