Golvlampa Lyktan
2018-09-15
571054
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LYKTAN, golvlampa, 1900-talets andra hälft, vitmetall och marmor, etikettmärkt Lyktan, höjd ca 210 cm
Ej funktionstestad, något anlupen, slitage