Kozuka
2018-09-15
570987
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOZUKA, Japan, Edo-period, 1800-tal, signerad, dekor med blommor, senare etui, längd ca 9,8 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage