Sven-Olof Ehrén
2018-09-15
570948
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Söder, signerad och daterad Sven Olof Ehren -77, färglitografi, ca 70x62 cm