Målning
2018-09-16
570938
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900), På landsbygden, otydligt signerad, olja på duk, ca 50x76 cm
Duklagninar