Bordslampa mässing Hans-Agne Jakobsson
2018-09-26
570880
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, "B260", bordslampa, mässing, Markaryd, fotplattans diameter 26 cm, höjd 63,5 cm
Repor, bruksslitage