Oidentifierad konstnär
2018-09-14
570757
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 3 st, 1800-talets slut, personer i folkdräkter, olja på pannåer, 18x13 samt 20x13 cm
Krackelyr, enstaka färgbortfall