Oljemålning
2018-09-16
570744
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Porträtt av pojke, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 79x18,5 cm
Retuscher, lagningar