Olle Olsson Hagalund färglitografi
2018-09-14
570723
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Strandvägen, signerad Olle Olsson Hagalund, 50/300, färglitografi, 36x43,5 cm
Gulnad