Nils Rundgren olja
2018-09-16
570706
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, osignerad, olja på pannå, ca 35x52 cm
Fläckar