Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ULLA PARKDAL, rölakan, 1960/70-tal, tulpanmönster, signerad UP, ca 205x138 cm
570673
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här