Ljusstakar 1 par silver
2018-09-23
570641
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämplar, 1950-tal, vridet balusterskaft på välvd fot med svängda knäckar, höjd 16,5 cm, fylld botten