Golvvas Kina
2018-09-14
570628
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVVAS, 1900-talets första hälft, Kina, polykrom dekor i emaljfärger, höjd ca 46 cm
Smärre slitage