Landskap
2018-09-18
570616
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskap med kor, otydligt signerad, olja på duk, ca 40x60 cm