Johannes Olsson oljemålning
2018-09-14
570530
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1977, olja på duk, 81x73 cm