Skulptur gips
2018-09-17
570505
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, gips, 1900-tal, liggande mor med barn, signerad Ekiss, längd ca 48 cm
nagg,