Madeleine Pyk oljemålning
2018-09-13
570504
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Besök", signerad M Pyk, olja på duk, ca 66x42 cm