Furiosa oljemålning
2018-09-14
570487
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Furiosa", signerad och daterad Romez (?) -63, olja på duk, ca 65x85 cm
Färgbortfall, krackeleringar