Gustav Arne oljemålning
2018-09-14
570465
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Strandblomster, signerad och daterad G Arne 62, olja på duk, ca 65x58 cm