Röllakanmatta Leksand design Ingegerd Silow
2018-09-20
570452
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, röllakanmatta, "Leksand", klassiskt geometriskt mönster i bruna, beiga och gula nyanser, monogramsignerad IS, ca 235x172 cm, etikettmärkt
Slitage på ena kanten