Madeleine Pyk färglitografi
2018-09-13
570264
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (1934), figurkomposition, signerad M Pyk, numrerad 89/93, färglitografi, ca 47 x 41 cm
Något vågig passepartout